Slider

  • RIVIERA HOTEL & SPA
    www.riviera.com.tr

OTELİMİZ


Riviera Otel & Spa / Kurumsal / Hakkımızda

Deniz-Kum-Güneş tatil konseptinin yanı sıra Tarih, Doğa ve Kültür varlıklarına sahip, yıllık 2,5 milyon tatil amaçlı gelen yerli yabancı turisti evine mutlu gönderen Alanya'nın kalbinde konumlanmış Riviera Otel & Spa; hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerini 1986 yılından beri sıcak karşılıyor.

Alanya Kalesi'nin muhteşem manzarası hakim, dünyaca ünlü Kleopatra Plajına 50 metre mesafede , 3 blok, 4 bin m2 üzerinde 4 Yıldız segmentinde 193 oda, 418 yataklı, biri kapalı iki Yüzme Havuzu, Lobyy Bar, Dünya ve Türk mutfağından leziz yemekler sunan Restorant, Fitness Salonu, Spa ve Welness Center, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Şezlong Şemsiye gibi plaj ihtiyaçlarını karşılayan büfesiyle Riviera Otel & Spa'nın işini severek yapan personeli misafirlerini ağırlıyor ve uğurluyor.
Riviera Apart Otel

Alanya Kalesi’nin muhteşem manzarası hakim, dünyaca ünlü Kleopatra Plaja 400 m mesafede, 2 blok, 4 bin m2 üzerinde şık ve modern dizayn edilmiş doğanın içinde doğayla dost tesiste konfor ve rahatlık esas alınarak donatılmıştır.

Çeşitli segmentlerde 60 oda, 2 Yüzme Havuz, Lobyy Bar, Dünya ve Türk mutfağından leziz yemekler sunan A’la Kart Restorand, Fitness Salonu, Spa ve Wellness Center, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Çocuklar için Mini Kulüp, Şezlong Şemsiye gibi plaj ihtiyaçlarını karşılayan büfesiyle Riviera Apart Otel’in işini severek yapan personeli misafirlerini ağırlıyor ve uğurluyor.

 

* Büfe ve Kleopatra Plajı
* Alanya Gece Hayatı
* Pool Bar
* A’la Carte Restaurant
* Lobby Bar
* Çocuk Kulübü
* Yüzme Havuzu
* Spa & Wellness
* Aquapark
Toplantınız amacına ulaşsın

Planladığınız toplantınıza biz ev sahipliği yapalım; siz mahçup olmayın!

Riviera Otel & Spa özel ve iş toplantıları, konferans, seminer, şirket organizasyonları, ürün lansmanı, düğün ve gala yemekleriniz gerekli tüm altyapı ve donanıma sahip ideal ortamı sunmaktan onur duyar.

Planladığınız etkinliğin öncesinden bize bilgi ve özel isteklerinizi iletmeniz yeterlidir. Biz, mahçup olmayacağınız gerekli ortamı ve koşulları sağlarız.